Otwarte

09:00 - 17:00

Telefon

+48 732 570 570

Wyślij do naprawy

Kategorie produktów

Urządzenie dostaje "drugie życie".

Zostają wymienione wszystkie wadliwe elementy oraz przetestowane wszystkie funkcje urządzenia.

Naprawa odbywa się oczywiście pod nadzorem wykwalifikowanego technika.
Odnowiony produkt wraca na rynek do sprzedaży. Podczas zakupu klient zostaje poinformowany że otrzymuje produkt (odnowiony - refurbished), a nie fabrycznie nowy.

W MacFix istnieją znaczne różnice pomiędzy odnowionym urządzeniem a używanym.

Kontrola
jakości
Sprawdzone
pochodzenie
Gwarancja Ładowarka Bateria     Serwis po
sprzedaży
Refurbished
w Macfix
Produkt
Używany

Przedstawiamy możliwie jasny obraz tego, czego można oczekiwać od wyglądu odnowionego urządzenia, wprowadziliśmy ocenę gwiazdkową. W ten sposób możesz doskonale określić swój wybór. Jasna i uczciwa komunikacja z naszymi klientami jest więc dla nas bardzo ważna, dlatego stosujemy najbardziej rygorystyczne normy w zakresie oceny wyglądu odnowionych urządzeń.

5 gwiazdek

Doskonały produkt z oceną 5 gwiazdek wygląda prawie jak nowy. Ekran nie ma widocznych rys, obudowa wygląda idealnie i nie zawiera wgnieceń ani zadrapań, bardzo rzadko możesz zobaczyć bardzo lekkie ślady użytkowania.

4 gwiazdki

Bardzo dobry produkt z oceną 4 gwiazdek wygląda nadal dobrze. Różnica w porównaniu z oceną 5-gwiazdkową polega na tym, że na ekranie lub obudowie może występować więcej małych, dyskretnych rys. Wybór 4 gwiazdek oznacza, że ​​zdecydujesz się na produkt, który wygląda bardzo dobrze. Ponadto zyskujesz dodatkową korzyść w postaci niższej ceny.

3 gwiazdki

Dobry produkt z oceną 3-gwiazdkową zawiera widoczne ślady użytkownika. Zarysowania na ekranie, małe wgniecenia i zarysowania na obudowie, oczywiście urządzenie jest w 100% sprawne technicznie. Zyskujesz dodatkowe korzyści, ponieważ urządzenie jest dużo tańsze.

No Products

Chcesz naprawić swóje urządzenie?

Naprawimy każdą usterkę!

Wyślij sprzęt do naprawy