Otwarte

09:00 - 17:00

Telefon

+48 732 570 570

Wyślij do naprawy

Dostawa

1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy są wskazywane Klientowi w trakcie składania Zamówienia za pomocą Formularza Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

3. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy Produktu:

Przesyłka kurierska (przedpłata)

Przesyłka kurierska pobraniowa (płatność przy odbiorze)

Przesyłka Poczta Polska (przedpłata)

Przesyłka Poczta Polska pobraniowa (płatność przy odbiorze)

Odbiór osobisty dostępny w siedzibie firmy: ul. Kosciuszki 1/1, 48-340 Głuchołazy

4. Dostawa Produktu do Klienta odbywa się za pomocą firmy Inpost. Za opóźnienia w dostawach obciążających kuriera, Sprzedawca nie odpowiada.

5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Chcesz naprawić swóje urządzenie?

Naprawimy każdą usterkę!

Wyślij sprzęt do naprawy